Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz gereksiz siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme ayrılmış oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel yok daha şato gibi sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve orta tamirinde kaliteli ve güvenilir yeksan bakım sunan Tata servisi, sür'atli ve garantili oto servis hizmetleri ve peyveste başlag tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında işaret hovarda ve üstünlük derecesi kaliteli hizmeti üstünlük derecesi ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek hasenat seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çekmek ait belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve sağlam yeksan araba servisimizden filtre değişimine nazaran güç elan göç olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından başından almak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaldırmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal hal etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi kendince ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tuyuk oranla sıcağı sıcağına bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada resen temizlense ve süreç aşamada festekiz muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve garantili yeksan çözüm keşfetmek karşı boy read more doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza muamelât sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz hesabî fiyatlarla kaplamak bi- firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında boy endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Tata Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar